Про визначення зони діяльності Бориспільської митниці та внесення змін до деяких наказів Держмитслужби

ДЕРЖАВНА МИТНА
СЛУЖБА УКРАЇНИ


НАКАЗ

Київ

31 жовтня 2008 р. № 1227

Про визначення зони діяльності Бориспільської митниці та внесення змін до деяких наказів Держмитслужби

Керуючись статтею 15 Митного кодексу України, відповідно до Положення про Державну митну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.07 № 940,

НАКАЗУЮ:

1. Визначити зоною діяльності Бориспільської митниці – територію Державного міжнародного аеропорту "Бориспіль", а також території Києва та Київської області для товарів, що призначені виключно для потреб авіакомпаній та аеропорту "Бориспіль", і товарів, що переміщуються через міжнародний пункт пропуску для повітряного сполучення "Бориспіль" на адресу суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності в Києві та Київській області (за їх згодою), крім товарів, що належать до зони діяльності Київської центральної спеціалізованої митниці.

2. У підпункті 1.9 Класифікатора митних органів та їх структурних підрозділів, спеціалізованих митних установ та організацій, затвердженого наказом Держмитслужби від 26.04.06 № 335, перший рядок викласти в такій редакції:

"Зона діяльності – територія Державного міжнародного аеропорту "Бориспіль", а також території Києва та Київської області для товарів, що призначені виключно для потреб авіакомпаній та аеропорту "Бориспіль", і товарів, що переміщуються через міжнародний пункт пропуску для повітряного сполучення "Бориспіль" на адресу суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності в Києві та Київській області (за їх згодою), крім товарів, що належать до зони діяльності Київської центральної спеціалізованої митниці".

3. Начальникам Бориспільської, Київської регіональної, Київської обласної митниць проінформувати суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності про вимоги цього наказу.

4. Регіональній інформаційній митниці (Копосов С.А.) протягом трьох робочих днів забезпечити внесення потрібних змін до відповідних програмно-інформаційних комплексів Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Служби Федорова О.О.

Голова Служби                                    В.І.Хорошковський