Щодо контролю за експортом товарів

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
КИЇВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ МИТНИЦІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 03 листопада 2008 р. № 163/1.1-р

Київ

На виконання листа Першого заступника Голови Служби Гутника А.Є. від 27.10.08 № 11717-ЕП "Щодо контролю за експортом товарів", листа Департаменту аналітичної роботи та інформаційного моніторингу ДМСУ від 27.10.08 № 1-12/547-ЕП) та з метою належної організації збору та надання інформації до Департаменту аналітичної роботи та інформаційного моніторингу :

Начальникам відділів митного оформлення та митних постів
Київської регіональної митниці

1. Забезпечити інформування суб’єктів ЗЕД, експортні операції яких підпадають під критерії ризику вказаних в листі Держмитслужби України від 27.10.08 № 11717-ЕП, що при наданні документів до митного оформлення необхідно мати в електронному вигляді (формат TIFF або JPEG) наступні документи:

- ВМД;

- інвойс;

- документи щодо підтвердження реальної вартості товару;

- документів, згідно яких можливо визначити реального виробника товару (паспорт на товар, калькуляцію вартості підприємства-виробника);

- сертифікат походження товару;

- експортний сертифікат якості;

- атестат акредитації лабораторії (у разі необхідності);

- у разі купівлі товару через посередника (комісіонера), у тому числі нерезидента України, необхідно надати договір купівлі-продажу, експортну ВМД, рахунок-фактуру, податкові накладні, інші документи із зазначенням вартості товару).

2. Митне оформлення товарів, які підпадають під критерії "ризику" здійснювати з обов’язковим направленням до відділу контролю митної вартості, служби інформаційно-телекомунікаційних технологій та митної статистики, служби митної варти та організації боротьби з порушеннями митного законодавства.

<...>

Начальник Київської
регіональної митниці                   А.В. Макаренко