Щодо повідомлення Прес-служби ДМСУ про розірвання Угоди з Асоціацією

Членам Асоціації митних брокерів України

Шановні Члени Асоціації!

За повідомленням прес-служби Державної митної служби України, з 10 грудня 2008 року за рішенням Держмитслужби буде розірвано Угоду про співробітництво і взаємодопомогу між Державною митною службою України та Асоціацією митних брокерів України від 20.07.06. Це рішення прийнято на підставі пункту 4.5 вказаної Угоди.

За інформацією з сайту Держмитслужби, повідомлення про розірвання Угоди надіслано на адресу Асоціації митних брокерів України листом Держмитслужби від 06.11.08 № 11/1-12/12215 “Про розірвання Угоди між Держмитслужбою України та Асоціацією митних брокерів України від 20.07.06”.

На нашу думку, таке рішення Держмитслужби було прийняте через активну діяльність Асоціації по захисту прав митних брокерів на їх працю, підтримання законності у державному регулюванні порсередницької діяльності митного брокера.

Таке незрозуміле рішення Держмитслужби ще раз підтверджує правоту наших дій.

Хочемо запевнити, що Асоціація митних брокерів і надалі буде захищати права, інтереси та свободу митних брокерів. Завдання та обов’язки, що виконуються митним брокером у процесі професійної діяльності та покладені на нього Митним Кодексом України, вимагають його абсолютної незалежності і відсутності будь-якого впливу на нього, пов'язаного, в першу чергу з тиском зовні.

Незалежне становище митного брокера сприяє зміцненню в суспільстві довіри до процедур митного контролю та митного оформлення, укріплює імідж митної служби і неупередженості митних органів. Таким чином, митному брокеру необхідно уникати будь-яких ущемлень власної незалежності і не поступатися принципами обов'язку заради інтересів клієнта, митного органу або інших осіб.
Ми переконані у правоті сказаного вище і будемо намагатись і надалі відстоювати Ваші інтереси.

З повагою,

від імені та за дорученням Правління Асоціації

Директор                                     М.Мироненко