Повідомлення прес-служби Асоціації

Прес-служба Асоціації митних брокерів України

Повідомляємо, що 19.11.2008р. Відбулося засідання Правління Асоціації митних брокерів України, на якому, зокрема, обговорювалася ситуація щодо діяльності митних брокерів.

В ході обговорення прийняте рішення, що незважаючи на те, що Держмитслужба листом від  06.11.08 № 11/1-12/12215 повідомила Асоціацію про розірвання Угоди між Держмитслужбою України та Асоціацією митних брокерів України від 20.07.06, Асоціація і надалі буде підтримувати свої відносини з Держмитслужбою через Громадську раду при ДМСУ, Раду підприємців при КМУ та шляхом самостійних звернень.

Також на засіданні Правління затверджено Тимчасовий порядок про асоційоване членство в Асоціації.

Згідно з прийнятим рішенням, відновлюється робота Експертно-дорадчої ради при Асоціації, членом якої можуть стати будь-які фізичні особи. Також до Експертної ради запрошуються представники засобів масової інформації, у тому числі інтернет-видань, для висвітлення діяльності Асоціації та інформування громадськості про проблематику та питання, які будуть обговорюватись на засіданнях Ради.

Також повідомляємо, що 11.11.2008р. відбулося засідання Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України під головуванням Голови Ради Продан О.П., Одним із пунктів порядку денного засідання було обговорення проблеми діяльності митних брокерів. Було наголошено на необхідності ліцензування, тому що діяльність митних брокерів зачіпає діяльність третіх осіб. Окрім цього було повідомлено, що Державна митна служба України розірвала співробітництво з Асоціацією митних брокерів України.

Засіданням Ради підприємців при КМУ одноголосно прийняте рішення підтримати ініціативу Асоціації митних брокерів щодо дотримання Державною митною службою України вимог щодо ліцензування митних брокерів.

Правління Асоціації митних брокерів України, враховуючи невизначеність із державним регулюванням посередницької діяльності митних брокерів, вирішило інформувати керівників підприємств – митних брокерів про ситуацію та рекомендувати направляти до Держмитслужби документи для отримання ліцензії на здійснення такої діяльності.