ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ НОМЕРНИХ ПЛОМБ-НАКЛЕЙОК

  • warning: Illegal string offset 'data' in /home/avso1or/public_html/includes/tablesort.inc on line 110.
  • warning: Illegal string offset 'data' in /home/avso1or/public_html/includes/tablesort.inc on line 110.
Версія для друкуВерсія для друку

Асоціація виробників систем опломбування (АВСО), як уповноважений представник вітчизняних виробників засобів опломбування/опечатування звертається до Вас із застереженням.
Розвиток ринку номерних пломб-наклейок, як дієвого засобу контролю, призводить не тільки до покращення якості виробів та появи нових модифікацій. На жаль, останнім часом, наші представники фіксують неодноразові факти пропозиції виробів, які не відповідають вимогам ДСТУ 4551-2006 «Пломби індикаторні. Стійкість до маніпулювання». Такі наклейки виготовлені з дешевої сировини і можуть бути відклеєні без видимих слідів з допомогою нагрівання або заморожування. Наш досвід співпраці з лабораторіями Державного експертно-криміналістичного центру МВС та можливість проведення власної експертизи виробів дозволяє у короткий термін протестувати вироби, що пропонуються до використання постачальниками.
Враховуючи важливу функцію засобів опломбування/опечатування у системі безпеки та контролю за матеріальними цінностями, пропонуємо надавати пломби- наклейки та інші номерні пломби на експрес-експертизу, щодо їх відповідності заявленим характеристикам та повідомляти про факти постачання неякісної продукції.

Причіплений файлРозмір
авсо.png47.21 КБ