Сучасні системи опломбування та опечатування захистять вас в умовах кризи

Версія для друкуВерсія для друку

Сучасні системи опломбування та опечатування широко застосовуються для протистояння протиправним діям (контроль доступу до об’єктів ), а також скороченню втрат та збереження майна (транспортування вантажів, логістика, транзит тощо).

Враховуючи значне поширення сучасних технологій опломбування та актуальність їх застосування в умовах світової економічної кризи, Промислова спілка України (ТМ «Системи пломбування»), за сприяння Асоціації виробників систем опломбування (АВСО), проводить виїзні семінари на тему „Сучасні системи опломбування та опечатування захистять вас і ваше майно”.

Фахівці ТМ «Системи пломбування» та АВСО, на основі багаторічного досвіду використання, навчають, як захистити своє майно, скоротити непередбачені втрати, забезпечити дієвий контроль доступу до об’єктів.

Асоціація виробників систем опломбування (АВСО) – об'єднує провідних національних виробників сучасних номерних систем опломбування та опечатування. (Свідоцтво Міністерства економіки України від 23 травня 2007 року). Асоціація є членом Ради національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України.

Телефон для довідок: (044) 231 34 86; www.avso.org.ua