Про факти незаконних перевірок – повідомляйте на „гарячу лінію”

За номером 8-800-507-30-90 працює „гаряча лінія”, створена за дорученням Ю.Тимошенко. Зателефонувавши на цей номер підприємці можуть повідомляти про факти проведення перевірок контролюючими органами, які проводяться всупереч постанові Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 р. № 502 „Про тимчасове обмеження здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період до 31 грудня 2010 року ”.

„Гаряча лінія” створена для контролю за виконанням постанови Уряду №502. По буднях з 9 до 18 години підприємці можуть повідомляти про конкретні факти порушень, дзвінки безкоштовні.

Щоранку скарги підприємців на здійснення незаконних перевірок, передаються до керівників міністерств та відомств, працівники яких саботують урядове рішення. Розгляд скарг контролюють співробітники Держкомпідприємництва. Якщо факти порушень вчасно не усуваються – про це доповідають на засіданні Уряду, Прем`єр-міністру України.

„Мені щодня повідомляють про перевірки суб`єктів господарювання всупереч мораторію, в той же час на „гарячу лінію ” надходить дуже мало дзвінків. Можливо підприємці не знають про неї, чи не вірять в те, що на їх скарги оперативно відреагують, - говорить Голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Оксана Продан. – Але для того, щоб допомогти підприємцям нам потрібна інформація та докази невиконання чиновниками антикризових рішень Уряду „

Джерело: Рада Підприємців при КМУ