Запобігання фальсифікаціям на виборах

warning: Creating default object from empty value in /home/avso1or/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1390.

Місцеві вибори 2015: загроза фальсифікації?

Більше 10 років, під час проведення виборів в Україні, замість застарілих засобів опечатування та опломбування таких як: сургуч, пластилін, свинець, паперові стрічки - використовуються сучасні засоби опломбування (індикаторні пломби, пломби-наклейки).

Але, під час проведення місцевих виборів 2015 дільничі комісії отримують пломби та захисні пакети не від Центральної Виборчої Комісії, а від Територіальних Виборчих Комісій. Проте деякі ТВК відмовляються від замовлення сучасних засобів опломбування та опечатування, що може свідчити про некомпетентність, або підготовку до фальсифікацій…

Детальніше у відео:

Спільна Прес-конференція Комітету виборців України та Асоціації виробників систем опломбування

29 вересня відбулась спільна прес-конференція Комітету виборців України з Асоціацією виробників систем опломбування.

Крім вже відомих технологій опломбування виборчих скриньок номерними пластиковими пломбами та пересилання оригіналів протоколів з результатами виборів в сейф-пакетах, було запропоновано можливість контролю за бюлетенями як до виборів, так і під час їх доправлення з дільничних комісій до ТВК: використання ПЛОМБ - НАКЛЕЙОК. Ця технологія забезпечує високий рівень захисту там, де неможливе використання пластикових пломб (відсутність отворів).

Ознайомитися з новою технологією ви можете у відео виступу президента АВСО.

АВСО запобігає фальсифікаціям під час виборів

21 вересня 2007 у прес-центрі РБК-Україна відбулася спільна конференція Комітету Виборців України та АВСО.

У ході конференції президент АВСО Р.Цирень повідомив ЗМІ про заходи для перешкоджання фальсифікаціям у ході позачергових парламентських виборів 2007 з допомогою опломбування виборчих скриньок сучасними номерними пломбами та пересилання документації у спеціальних захисних пакетах "Секьюрпак".

RSS-матеріал