Проекти нормативно-правових актів

Нова редакція Митного кодексу - підготовлені узгоджені тексти розділів та порівняльні таблиці

Робочою групою з підготовки нової редакції Митного кодексу Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики, до якої входять також представники Ради підприємців при КМУ, підготовлені узгоджені тексти розділів та порівняльні таблиці до Проектів Законів про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України .

Оприлюднено Проекту Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України»

Робочою групою з питань доопрацювання Митного кодексу України при Комітеті Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики, підготовлений проекту Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» (реєстр. номер 8130-1).

Про затвердження плану заходів з виконання у 2011 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 28.01.2011 №3187/1/1-11 та відповідно до Законів України „Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні” та „Про державну підтримку малого підприємництва” Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з виконання у 2011 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні".

Як покращити бізнес-клімат в Україні

29 березня 2010 року в конференц-залі Верховної Ради України за адресою: вул. Грушевського, 5 з 15.00 до 17.30 години відбудеться засідання круглого столу на тему: "Покращення бізнес-клімату шляхом удосконалення законодавства у сфері дозвільної системи та ліцензування".

Продовження співпраці

Голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Оксана Продан звернулась до Прем'єр-міністра України М.Я. Азарова з інформацією про діяльність Ради з 2008 р. та проханням про продовження спільного створення прозорих умов ведення бізнесу Урядом та підприємцями, які представлені Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України.

Проекти нормативно-правових актів, що регулюють митну справу, термін обговорення яких триває

Асоціація митних брокерів України нагадує про проекти нормативно-правових актів, що регулюють митну справу та які оприлюднено на офіційному WЕВ-сайті Держмитслужби і термін обговорення яких триває.

RSS-матеріал