Новини АВСО

warning: Creating default object from empty value in /home/avso1or/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1390.

Вітаємо вас з наступаючим Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Асоціація виробників систем опломбування вітає вас з наступаючим Новим 2018 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо вам наснаги, щастя і здоров'я, миру та любові! Веселих свят!

Увага! «Чорний список»

У зв’язку з численними випадками постачання недобросовісними учасниками ринку неякісної продукції, або взагалі відмови від своїх зобов’язань по укладеним угодам, а також несвоєчасними оплатами поставленої продукції, АВСО запроваджує «Чорний список» постачальників та покупців засобів опломбування та опечатування. ОЗНАЙОМИТИСЯ З ЧОРНИМ СПИСКОМ...»

Підсумки засідання технічного комітету стандартизації 105

4 жовтня відбулось чергове засідання Технічного комітету стандартизації 105 (Банківські та фінансові системи і технології). Повідомляємо, що наш профільний стандарт ДСТУ 4551-2006 "Пломби індикаторні. Стійкість до маніпуляції" включено до переліку стандартів, які будуть переглянуті та доповнені. Чекаємо на ваші пропозиції.

ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ НОМЕРНИХ ПЛОМБ-НАКЛЕЙОК

Асоціація виробників систем опломбування (АВСО), як уповноважений представник вітчизняних виробників засобів опломбування/опечатування звертається до Вас із застереженням.
Розвиток ринку номерних пломб-наклейок, як дієвого засобу контролю, призводить не тільки до покращення якості виробів та появи нових модифікацій. На жаль, останнім часом, наші представники фіксують неодноразові факти пропозиції виробів, які не відповідають вимогам ДСТУ 4551-2006 «Пломби індикаторні. Стійкість до маніпулювання». Такі наклейки виготовлені з дешевої сировини і можуть бути відклеєні без видимих слідів з допомогою нагрівання або заморожування. Наш досвід співпраці з лабораторіями Державного експертно-криміналістичного центру МВС та можливість проведення власної експертизи виробів дозволяє у короткий термін протестувати вироби, що пропонуються до використання постачальниками.

Прес-огляд: "Новорічна ялинка - 2017. Підсумки моніторингу ялинкових базарів"

29 грудня 2016 відбулась прес-конференція Асоціації виробників систем опломбування (АВСО) на тему: "Новорічна ялинка - 2017. Підсумки моніторингу ялинкових базарів"

ПРЕС-РЕЛІЗ»

Скасування обов'язкового використання печаток!

Верховна Рада України 08.09.2016 прийняла в першому читанні за основу законопроект №4194, який скасовує обов'язкове використання печаток юридичними особами і фізособами-підприємцями. В законодавстві України вже прописано, що печатки використовуються на добровільній підставі. ЗОКРЕМА, ЗАКОНОПРОЕКТ ПЕРЕДБАЧАЄ…»

Звертаемо вашу увагу, що відтепер паперова стрічка з нанесеною печаткою не несе жодної юридичної сили, тому використовуйте надійні та перевірені пломби-наклейки або номерні пластикові пломби!

Вітаємо фахівців з безпеки з професійним святом!

День фахівця з безпеки - міжгалузеве свято, що об’єднує всіх учасників ринку, професіоналів галузі безпеки в широкому сенсі слова. Свято відзначається з 2005 року.

І ХАЙ У ВАС ВСЕ БУДЕ ПІД КОНТРОЛЕМ!

Круглий стіл у ЛIГАБiзнесIнформ

11.03.2015 у ЛIГАБiзнесIнформ фахівці АВСО прийняли участь у роботі круглого столу з питань реформування податкової системи.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Асоціація виробників систем опломбування вітає вас з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо вам наснаги в ці нелегки часи, щастя і здоров'я, миру та любові! Веселих свят! І нехай у вас буде ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ!

Надійний захист виборчих скриньок, бюлетенів та протоколів – запорука чесних виборів!

20 жовтня відбулася прес-конференція «ВИБОРИ-2014. Ризики та виклики при захисті бюлетенів, скриньок та протоколів», в якій взяли участь Президент Асоціації виробників систем опломбування (АВСО) - Ростислав Цирень та Заступник Генерального директора Комітету виборців України - Наталія Линник.

RSS-матеріал